U CREATE WE CONNECT

Neem contact met ons op en ontdek hoe we samen de toekomstige zorg kunnen vormgeven         info@ucreate.nl

show less show more
Groepslogo van CIRCLE OF LIFE 2018 -GEZOND OPGROEIEN

Publieke groep

actief 2 jaren, 11 maanden geleden

Groepsbeheerders

  • Profielfoto van TEAM U CREATE

Elk kind en iedere jongere verdient optimale kansen om gezond en veilig op te groeien. Wat doe jij hieraan? Hoe geef jij jouw werk nog beter vorm om dit te bereiken? En met wekle partijen werk je samen om sneller tot resultaten te komen?

  • Home
  • Forum
  • Leden 1
  • RSS
  • Profielfoto van TEAM U CREATE

    TEAM U CREATE heeft de groep Groepslogo van CIRCLE OF LIFE 2018 -GEZOND OPGROEIENCIRCLE OF LIFE 2018 -GEZOND OPGROEIEN aangemaakt 2 jaren, 11 maanden geleden

NIEUWS

  • KICK OFF PRAKTIJKPROEF: ‘EXTRA TEAMLID’ (HOE VOORKOM JE UIT HUIS PLAATSING) 31 januari 2020
  • MBO en HBO STUDENTEN SAMEN IN DE HEALTHY ENVIRONMENT BATTLE 2019 9 december 2019
  • VAN GELUKKIG OUD WORDEN TOT WAARDIG STERVEN – CONFERENTIE 1 OKTOBER 2019 15 augustus 2019
  • EUROPEAN CREATIVE BUSINESS NETWORK 15 augustus 2019
  • FRESH PERSPECTIVES TOEKENNING WIJSHEIDSCOACH 15 augustus 2019

FORUM

  • CIRCLE OF LIFE 2018 – GEBALANCEERD LEVEN
  • CIRCLE OF LIFE 2018 -GEZOND OPGROEIEN
  • STELLINGEN

CENTRE OF EXPERTISE

U CREATE, het Centre of Expertise Future Health Design verbond de zorg- en welzijnssector met de creatieve industrie.

Wij verbonden publieke en private partijen binnen ons sterk groeiende netwerk om via ‘design denken en doen’ samen vorm te geven aan gezondheid en geluk voor iedereen.

U CREATE is een initiatief van de Hogeschool Utrecht en de Hogeschool voor de Kunsten Utrecht, in samenwerking met de Health Hub Utrecht.

©2021 ALL RIGHTS RESERVED BY HU & HKU - DISCLAIMER - PRIVACY

  • Twitter

Log in with your credentials

Wachtwoord vergeten?

Forgot your details?

I remember my details